Vile me qira ne Tirane

Vile me qira ne Tirane

Sauk,Tirane Web Reference: Prona5645
€4,000/muaj
  • Property size 500 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 9 Dhoma
  • Property size 7 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vile me qira ne Sauk Tirane ( prane TEG) . Vila perbehet nga 4 kate, verand te madhe dhe 1000 m2 oborr i gjelberuar. Kati i pare i viles perbehet nga sallon 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Kati i dyt dhe i tret perbehet nga kuzhin +sallon , 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 3 ballkone. Kati i katert perbehet nga nje sallon i madh 1 dhome gjumi banjo dhe 2 ballkone.

  • Cmimi 4 000 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property