Vile me qera ne Tirane

Prane Casa Italia Web Reference: Prona2138
€5,000/muaj
  • Property size 600 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 4 Dhoma
  • Property size 4 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje Vile me qera ne Tirane.Vila ndodhet ne rrugen dytsore Tirane-Durres  prane Casa Italia.Vila ka siperfaqe totale prej 660 m2 dhe perbehet nga 3 kate.Kati i pare ka nje siperfaqe 280 m2 dhe ne te ndodhet nje holl i madh.Kati i II perbehet nga 3 zyra 1 Suite me Jakuzzi dhe 3 banjo.Kati i III  perbehet nga 3 dhoma gjumi 2 sallone ambjent gatimi 1 banjo si dhe koridor i madh.Vila ka oborr te gjelberuar dhe 2 pishina.

  • Cmimi 5 000 euro/muaj
  • Siperfaqe 660 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart