Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit

Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit,Durres Web Reference: Prona4303
€239,063
  • Property size 164.3 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vila Audrey per shitje ne Gjirin e Lalzit të pozicionuara vetëm pak minuta nga plazhi i bukur me rërë i Gjirit të Lalzit dhe Detit Adriatik. I ndodhur në mesin e kopshteve dhe peisazheve brenda një fshati turistik privat që ofron shërbime të klasit të parë, çdo vilë është ndërtuar për shijet dhe specifikimet tuaja personale.Lalzit Bay Resort dhe Spa do të sigurojë komoditet 5 yjesh, shërbime dhe luks të pakualifikuar, duke e bërë atë një nga destinacionet më të dëshirueshme turistike  në Mesdheun Lindor. Master Plani i fshatit turistik është projektuar nga arkitektët me famë ndërkombëtare WoodsBagot dhe do të ketë vetëm akomodim të klasit të parë dhe objekte të kohës së lirë të dizenjuara me përpikmëri duke përdorur materiale tradicionale dhe të qëndrueshme. Të gjitha banesat do të ndërtohen me një fokus në cilësi të jashtëzakonshme dhe vëmendje në detaje.Lalzit Bay Resort dhe Spa do të ofrojë specifikime të larta për vilat dhe apartamentet të cilat ofrojnë një strehë të mahnitshme dhe me çmimet më të arritshme në bregdetin e Mesdheut.

  • Siperfaqe vile 164.3
  • Siperfaqe toke 215
  • Cmimi 239 063

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property