Vila per shitje ne Dhermi, Havana Residence

Vila per shitje ne Dhermi

Plazh,Dhermi Web Reference: Prona4121
€83,200
  • Property size 64 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ky kompleks villash ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne apartamente 1+1 2+1 ose duplex.Te gjith apartamentet kane pamje fantastike nga deti dhe jane te ndertuara me materiale shume cilsore.Siperfaqet e brendshme jane te shtruara me parket dhe jane te montuara guzhinat , vetratat jane me dopio xham dhe me hapsir per te ofruar sa me shume pamje.

  • Siperfaqet fillojn nga 64 m2
  • Cmimi fillon nga 1300 euro per m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property