Toke per shitje ne Radhime

Toke per shitje ne Radhime

Koder Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona803
€550,000
  • Property size 5500 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni Sazani Orikumi dhe Gjiri i Vlores.Zone me plan Urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin Elitar.Per token disponohet Certifikat Pronsie,cmimi 100 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property