Toke per shitje ne Radhime

Toke ne bregdetin e Radhimes

Radhime/Vlore Web Reference: Prona1783
€210,000
  • Property size 1700 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon Toke per shitje ne bregdetin e Radhimes me siperfaqe 1 700 m2.Toka ndodhet vetem 100 metra nga deti ne nje kodrin me pamje piktoreske.Dhe eshte shume e pershtatshme per ndertime Hotelesh Komplekse Turistik etj.Zone me plan urbanistik te studiuar me perparsi Turizmin Elitar.Kjo siperfaqe toke eshte e paisur me Certifikat Pronsie.
Cmimi 210 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property