Toke per shitje ne Qeparo Himare Vlore Shqiperi

Toke per shitje ne Qeparo

Qeparo Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4037
€50,000
  • Property size 400 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ka per shitje kete toke ne rivieren shqiptare prane  fshatit Qeparo dhe vetem 5 minuta nga deti.Toka eshte pozicionuar ne nje kodrin me pamje nga deti dhe eshte e paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqe 400 m2

Cmimi 125 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property