Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit Web Reference: Prona6091
€100,000
  • Property size 1000 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje toke me siperfaqe 1 000 m2 ne Gjirin e Lalzit. Toka ndodhet rreth 500 metra nga deti prane Kompleksit Lura dhe eshte e paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 1 000 m2
  • Cmimi 100 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property