Toke per shitje ne Autostraden Durres-Tirane

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane Web Reference: Prona6083
€914,000
  • Property size 10753 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

 

  • Siperfaqja 10 753 m2
  • Cmimi 85 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property