Apartamente per shitje ne Tirane prane spitalit Nene Tereza

Apartamente per shitje ne Tirane

Prane Spitalit Nene Tereza Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4180
€56,950
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje ne Tirane apartamente te cilsis se lart.Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri residencial prane qendres spitalore Nene Tereza dhe unazes se Tiranes. Kompleksi perbehet nga 2 blloqe banimi me 5 kate ambjente banimi 2 kate ambjente komerciale dhe 2 kate parkim nentoksor si dhe 1000 m2 siperfaqe te gjelberta me peme dekorative dhe ambjente shlodhse.Residenca eshte e ndertuar me pateriale shume cilsore si: Termo dhe Zeizolues, vetrata me dopio xham, dyer te blinduara etj.Ne kete residenc disponojm per shitje Apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1.

Siperfaqet fillojn nga 67 m2

Cmimi 850 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property