Apartament me qira ne Tirane

RR Marko Bocari, Pallati TID Web Reference: Prona5139
€700/muaj
  • Property size 107 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje apartament modern per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane.Apartamenti eshte totalish i mobiluar ne menyr moderne dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 banje sallon me kuzhin dhe 2 ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 107 m2.Apartamenti ka sistem qendror ngrohje-ftohje, linje telefonike dhe interneti,televizor satelitor me kanale kombetare dhe nderkombetare.

  • Siperfaqja 107 m2
  • Cmimi 700 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart