Shtepi me Qera ne Vlore

Apartament 2+1 per qira

Rr.Gjergj Araniti Web Reference: Prona2301
€200/muaj
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 2+1 per qera me siperfaqe 105 m2,Apartamenti ndodhet ne nje bllok te ri banimi pak metra nga bulevardi Vlore-Skel ne rrugen Gjergj Araniti zone e qete dhe me infrastuktur te rregulluar.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon guzhin  ambjent ngrenje banje ballkon dhe nje koridor te bollshem.Apartamenti eshte i  mobiluar me gjithcka te nevojeshme.

  • Siperfaqja 105 m2
  • Cmimi 200 euro/muaj i diskutushem

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property