Shtepi pushimi ne Orikum

Shtepi pushimi ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona5877
€210/jave
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shtepi pushimi ne Orikum. Apartament i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne qytetin e Orikumit.

Apartamenti eshte i rezervuar per periudhen 21 Qershor – 4 Korrik 2015

  • Cmimi Tetor-Prill 210 euro/java
  • Maj-Qershor 245 euro/java
  • Korrik-Gusht 300 euro/java
  • Shtator 245 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property