Apartamente per shitje ne Sarande,Shtepi per shitje ne Sarande Shqiperi

Apartamente ne Sarande per shitje

Gjiri i Vilave,Sarande Web Reference: Prona4407
€42,250
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje apartamente ne Residencen  Saranda Bay prane bregdetit Jon, ngrihet ne nje reliev nga i cili mundesohet peisazhi i plote i Ishullit te Korfuzit dhe Qytetit te Sarandes. Residenca eshte e perbere nga apartamente 1+1 dhe 2+1 . Te gjitha apartamentet  kane pamje  nga deti , dhe ndodhen vetem pak metra nga deti.Apartamente 1+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2 dhe apartamente 2+1 me siperfaqe 73 deri ne 109 m2.

  • Cmimi 650 euro/m2
  • Siperfaqe 65-109 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property