Shitet apartament te Kalaja ne Vlore

Shitet apartament te Kalaja ne Vlore

Kalaja, Vlore Web Reference: Prona7259
€55,000
  • Property size 52.7 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet Apartament te Kalaja ne Vlore, Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi dhe perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikat pronsie.

Siperfaqja 52.7 m2
Cmimi 55 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property