Shitet apartament ne Orikum

Shitet apartament ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona6263
€43,000
  • Property size 86 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament ne Orikum, me siperfaqe 86 m2 perbehet nga dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar dhe munde te pershtatet ne 2+1.

  • Siperfaqja 86 m2
  • Cmimi 43 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property