Sarande apartamente per shitje

Sarande apartament per shitje

Rruga 5 Web Reference: Prona6696
€80,000
  • Property size 115 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Sarande apartament per shitje me siperfaqe 115 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi ne Rrugen 5 Sarande dhe eshte i arreduar me mobilie cilsore.

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property