Rezidenc banimi ne Vlore

Rezidenca Odeon

Uji i Ftohte/Vlore Web Reference: Prona743
€28,000
  • Property size 35 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 1+1 2+1 3+1 dhe Studio.Ndodhen ne nje kompleks Rezidencial Luksoze.Infrastuktir moderne kualitet i lart urban pamje magjemse nga Gjiu i Vlores,Sazani,Karaburunu dhe qyteti i Vlores.Siperfaqen dhe pozicioni ne farsi te kerkeses tuaj.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property