Restorant per shitje ne Durres

Restorant per shitje ne Durres

Plazh, Durres Web Reference: Prona5659
€900,000
  • Property size 312 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Bar restorant per shitje ne plazh Durres vija e par buz detit(Teuta). Restoranti eshte i arreduar dhe i paisur me te gjith aksesoret aktualish eshte ne gjendje pune. Ka siperfaqe 172 m2 + 140 m2 verand.Restoranti eshte i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja totale 312 m2
  • Cmimi 900 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property