Residenca Sunset ne Vlore ,Apartamente pushimi per shitje ne Vlore

Residenca Sunset ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Web Reference: Prona4092
€57,700
  • Property size 57.7 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Kompleksi rezidencial ndodhet ne zonen e “Ujit te ftohte” Vlore, nje nga perlat e bregdetit Shqipetar. Ne te tre anet e tij (veri-lindje-jug) eshte i rrethuar nga kodra te gjelberuara te cilat e distancojne kompleksin nga ndertimet e tjera. Ky kompleks shtrihet ne nje koder te gjelbert dhe ne pjesen perendimore ka pamje ballore me detin. Pozicioni i kompleksit mundeson akses te drejteperdrejte me detin dhe plazhin privat qe ndodhet aty. Perendimi i diellit mbi det, eshte nje nga gjerat me te vecanta qe mund te shijohet nga Rezidenca, prej nga mori edhe emrin. Lartesia e terrenit natyror krijon kushte te posatshme per te shijuar pejsazhin e mrekullueshem te gjirit te Vlores (Karaburun, Sazan, Zvernec). Kompleksi eshte i rrethuar, ka rruge te brendshme, hapesira te gjelbra dhe parking per automjetet. Gjithashtu mirembajtja dhe pastrimi i hapesirave te perbashketa eshte i administruar, duke krijuar nje oaz qetesie, shplodhes, pastertie dhe sigurie per banoret. Pishina ndodhet ne pjesen e pasme te hotelit dhe ka nje gjatesi prej 20m. Eshte dizenjuar ne te njejtin nivel me barin ne tarracen e hotelit prej nga shikohet qarte bukuria e gjirit te Vlores. Palestra dhe qendra Spa jane ne dispozicion te banoreve. Gjithashtu ne rezidence gjendet dhe restoranti me kuzhine mesdhetare.Kompleksi eshte i perbere nga 8 objekte rezidenciale, hotel dhe hapesira te tjera. Te shtrira ne nje siperfaqe prej me shume se 14.000m², te sistemuara dhe te organizuara me trotuare, rruge te brendshme, hapesira te gjelberta dhe parkim nentokesor. Cdo objekt ka pamje perendimore gjirin e Vlores. Rezidenca perbehet nga 150 apartamente te permasave te ndryshme per te permbushur cdo kerkese.

  • Siperfaqet e apartamenteve fillojn nga 57.7 m2
  • Cmimi fillon nga 1000 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property