Residenca Kalaja ne Vlore , Apartamente per shitje prane Kalas Vlore

Residenca Kalaja ne Vlore

Kalaja,Vlore Web Reference: Prona4595
€42,910
  • Property size 61.3 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Residenca Kalja ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Vlores ate te Kalas.Mbi rrugen nacionale Vlore-Sarande dhe vetem pak metra larg nga deti.Residenca perbehet nga 5 blloqe banimi me 4 kate banim dhe parkim nentoksor.I gjith ambjenti per-rreth residences eshte i rrethuar me muar dhe kangjella ka sistem sigurie dhe roje 24 h .Punimet jane teper cilsore pllaka spanjolle,dritare te importuara nga gjermania me dopio xham , dyert e jashte te mbinduara dyert e brendshme tamburato prodhim Italian,Paisjet Elektrike dhe Hidraulike jane nga me te mirat ne treg prodhim Italian.Ashensoret jane me sistem e vecant gjerman te cilet funksionojn vetem me an te cel dhe energjia qe duhet per venjen ne pune te tyre shkon ne matsit te energjis se cdo banori qe perdor ashensor.Ne kte residenc disponojm per shitje apartament me siperfaqe 61.3 deri ne 87 m2

  • Siperfaqja 61.3 m2
  • Cmimi 700 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property