Residenca Diplomati Vlore,Apartamente per shitje ne Uji te Ftoht Vlore

Residenca Diplomati Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona2987
€28,525
  • Property size 38.03 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Residenca Diplomati eshte nje kompleks i ri residencial dhe komercial i pozicionuar ne nje nga vendet me te bukura te Vlores,prane Vilave qeveritare ne Uji te Ftoht.Residenca perbehet nga 3 blloqe me 3-4-5 dhe 6 kate banim 1 kat ambjent kompercial parkim nentoksor dhe pishin.Ne kete residenc disponojm per shitje Apartamente 1+1 2+1 3+1 dhe Studio me siperfaqe 40-150 m2.Te gjithe apartamentet kan pamje nga deti

  • Siperfaqet e apartamenteve 40-150 m2
  • Cmimi 700-1000 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone


	    	

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property