Pushime ne Sarande - CasaNoste apartments

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil Web Reference: Prona5805
€210/jave
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Vila ndodhet ne nje koder mbi rrugen Sarande-Ksamil dhe ka nje kopesht te gjelberuar. Per te gjithe pushuesit ofrohet parkim per makin,WiFi Internet. Dhomat kan kapacitet per 2 persona.

  • Cmimi Shtator-Maj 210 euro/java
  • Qershor 240 euro/java
  • Korrik-Gusht  250 euro/java
 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property