Papafingo per shitje ne Lungomare Vlore

Papafingo per shitje ne Lungomare Vlore

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona8021
€310,000
  • Property size 303 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament luksoz per shitje ne Vlore. Ky super apartament ndodhet ne katin e 10 te nje residence te re banimi ne zonen e Lungomares ne Vlore vetem 150 metra nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me nje stil minimalist dhe ka nje verand prej 140 m2 me pamje te plot nga deti. Perbehet nga 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin 2 banjo, verande dhe 18 m2 garazh.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property