Papafingo luksoze per shitje ne Sarande

Papafingo luksoze per shitje ne Sarande

Rruga Butrinti, Sarande Web Reference: Prona5817
€260,000
  • Property size 204 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 3 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament papafingo luksoz ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri vetem 20 metra nga deti. Apartamenti ka siperfaqe prej 204 m2 dhe eshte i perber nga nje sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 3 ballkone me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 204 m2
  • Cmimi 260 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property