KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA
Property Archive RSS feed for this section
€28,000

Rezidenca Odeon

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 35 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 1+1 2+1 3+1 dhe Studio.Ndodhen ne nje kompleks Continue reading “Rezidenca Odeon” »...

€525,000
 • Property size 3500 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke me siperfaqe 3500 m2,ndodhet rreth 100 metra nga Continue reading “Toke per shitje ne Radhime” »...

€300/month

Apartament me qera ne Tirane

Komuna e Parisit/Tirane
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me Qera ne Tirane.Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin Tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati prane...

€1,300,000 Shitur

Restorant per shitje ne Durres

Plazh Iliria/Durresh
 • Property size 416 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 3 Tualet

Bar Restorant Pizzeri per shitje ne Durres.Siperfaqia e ambjentit te lokalit 216 m2,siperfaqia e Guzhines 25 m2,Siperfaqia e Salles 178 m2.Siperfaqe verande 200 m2,Siperfaqe rere 500...

€40,950 Shitur

Apartamente ne Uji te Ftoht

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Rezidenca Koral e ndertuar ne vijen e pare prane Plazhit Continue reading “Apartamente ne Uji te Ftoht” »...

€19,800 Shitur
 • Property size 33 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente ne prenontim 1+1 2+1 3+1 dhe Studio me sip 33-155 m2.Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne faz punimesh me 8 kate banim 1 kate ambjent sherbimes dhe parkim...

€53,600

Apartament pushimi per Shitje

Plazhi i Vilave/Vlore
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament pushimi per shitje 2+1 me siperfaqe 67 m2 kati i 4 i Continue reading “Apartament pushimi per Shitje” »...

€32,000 Shitur

Apartament per shitje 1+1 ne Vlore

Rr Skel-Uji i Vtohte
 • Property size 72.6 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament me siperfaqe 72.6 m2 ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 200 metra nga rruga Skel-Uji i Ftohte.Perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me guzhin,Tualet,Ballkon me pamje nga...

€240/week
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Fshati Turistik Radhime eshte nje ndertim i ri i cili ofron vileta druri per familje deri 5 persona. Viletat kane dy dhoma me mobilim per 5 persona duke e bere kete akomodim ideal per...

€140/week

Vila Mondi

Plazh Radhime
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Vendodhja Vila Mondi ndodhen ne qender te Plazhit Radhime Continue reading “Vila Mondi” »...