Properties | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi | Page 23
KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA
Property Archive RSS feed for this section
€800/month
 • Property size 140 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me qera 2+1 mobilim modern me siperfaqe 140 Continue reading “Apartament me qera ne Tirane” »...

€200/month

Apartament 1+1 me qera ne Vlore

Prane Akademis se Marines/Vlore
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 modilim modern ndodhet ne katin e 5 te nje palati Continue reading “Apartament 1+1 me qera ne Vlore” »...

€70,000
 • Property size 160 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me siperfaqe 150 m2 ndodhet ne kat te Continue reading “Apartament prane Portit ne Vlore” »...

€84,000
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 Continue reading “Apartament tek Rezidenca Imperial” »...

€53,950

Apartament ne Skel

Rezidenca Imperial
 • Property size 83 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament me siperfaqe 83 m2 ndodhet ne katin e 10 tek Rezidenca Continue reading “Apartament ne Skel” »...

€37,400 Shitur
 • Property size 68 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Kompleks Rezidencial i perber nga 4 kulla me 6 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh dhe parkime nentoksor.Ndodhet ne plazhin tradicional te qytetit rreth 700 metra nga qendra e Vlores...

€58,400
 • Property size 73 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shiten Apartamente 1+1 me sip 73-93 m2 dhe 2+1 me sip 110 Continue reading “Apartamente cilsor ne Vlore” »...

€550,000 Shitur
 • Property size 5500 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni Sazani Orikumi dhe Gjiri i Vlores.Zone me plan Urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin...

€300/month

Apartement me qera ne Vlore

Prane Hotel Delfinit/Vlore
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 i modiluar ndodhet ne kati e 3 te nje pallati Continue reading “Apartement me qera ne Vlore” »...

€204,000
 • Property size 1700 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke ne Dhermi me siperfaqe 1 700 m2 ndodhet rreth 200 metra Continue reading “Toke per shitje ne Dhermi” »...

error: © Irea Property