Oferte speciale per festat e fundvitit

Uji i Ftohte/Vlore Web Reference: Prona995
€650
  • Property size 57 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Rezidenca Odeon.Apartamente ne zonen me te mire te Vlores 1+1 dhe 2+1 duke filluar nga 650 euro/m2.

Perfitona nga ulja e cmimeve prej -20 perqind.

Ofertat jane te vleshme deri ne 15 janare.

Karakteristikat e Prones