Lokal per shitje ne Vlore - Bar per shitje ne Vlore Shqiperi

Lokal per shitje ne Vlore

Prane Gjykates Vlore Web Reference: Prona6278
€350,000
  • Property size 193 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Lokal per shitje ne Vlore. Ndohet prane Gjykates te shkalles se pare , perball universitetit. Lokali ka siperfaqe totale 193 m3 eshte totalish i arreduar dhe ne gjendje pune.

Siperfaqja 193 m2
Cmimi 350 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property