Hotele ne Radhime - Kompleksi Turistik Radhime

Kompleksi Turistik Radhima

Plazh Radhime Web Reference: Prona667
€240/jave
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Fshati Turistik Radhime eshte nje ndertim i ri i cili ofron vileta druri per familje deri 5 persona.
Viletat kane dy dhoma me mobilim per 5 persona duke e bere kete akomodim ideal per familje.Te gjitha viletat kane verande e pamje nga deti, tualet te pajisur me dush, ajer te kondicionuar, frigorifer dhe televizor.Kompleksi ka plazhin e tij privat me shezllona e cadra perpara akomodimit.
Per te gjitje pushuesit ka parkim.Akomodimi ofron carcafe e peceta te cilat nderohen cdo 5 dite.Fshati Turistik Radhime ka barin e restorantin e vete ku gatuhet guzhine tradicionale shqiptare.Fshatit Turistik Radhime ndodhen ne qender te Plazhit Radhime, buze rruges nacionale Vlore Sarande. Akomodimi ndodhet 30 metra larg bregut te detit.Qyteti i Orikumit eshte vetem 4km ne Jug ndersa qyeti i Vlores 12km me ne veri pergjat rruges nacionale.
Ne afersi te akomodimit ndodhen disa restorat te cilat ofroj gatim tradicional shqiptar, guzhine italiane, peshk e prodhime deti.

  • Cmimi Tetor-Maj 240 euro/java
  • Qershor dhe Shtator 280 euro/java
  • Korrik-Gusht 420 euro/java

 

error: © Irea Property