Garsoniere per shitje prane Plazhit e Ri ne Vlore

Garsoniere per shitje prane plazhit ne Vlore

Uji i Ftohte,Vlore Web Reference: Prona5635
€29,250
  • Property size 45 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje Apartament Garzioner, pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri vetem pak metra nga Plazhi i Ri ne Vlore. Apartamenti ka siperfaqe 45 m2 dhe perbehet nga nje ambjent i perbashket fjetje dhe sallon me kend gatimi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 45 m2
  • Cmimi 650 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property