Garsoniere per shitje ne Vlore

Garsoniere per shitje ne Vlore

Prane Stadiumit,Vlore Web Reference: Prona6173
€19,000
  • Property size 40 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Garsionere per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane Stadiumit Flamurtari ne Vlore. Pallati eshte i perfunduar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 40 m2
  • Cmimi 475 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property