Garsonier per shitje ne Uji Ftohte Vlore | Apartment per shitje Vlore

Garsonier per shitje ne Uji Ftohte Vlore

Prane Akademis se Marines Web Reference: Prona6345
€23,100
  • Property size 42 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Garsonier per shitje ne Uji te Ftohte Vlore. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati buze shetitores bregdetare. Eshte i paisur me certifikat pronsie dhe e mobiluar. Perbehet nga nje dhome me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Siperfaqja 42 m2
Cmimi 550 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property