Ambjent biznesi me qera ne Tirane

Ambjent Biznesi ne Tirane

Pallatet Moskat,Stadiumi Dinamo Web Reference: Prona1665
€800/muaj
  • Property size 107 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambjent Biznesi me siperfaqe 107 m2,kati i pare i rregulluar dhe i paisur me Kondicioner linje Telefoni.Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Vendodhja Pallatet “Moskat” midis “Zayed Center” dhe Supermarket “Conad” ne krah te Stadiumit “Dinamo.

Cmimi 800 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property