Dyqan per Shitje ne Vlore

Dyqan per shitje ne Vlore

Albano-Romina Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4933
€30,000
  • Property size 63.3 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje dyqan ne qytetin e Vlores.Dyqani ndodhet pran Albano-Romina ne katin e par te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 63.3 m2

  • Cmimi 475 euro/m2
  • Siperfaqja 63.3

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property