Dyqan per shitje ne Vlore - Bar per shitje ne Plazh

Dyqan per shitje ne Vlore

Rruga Sazani Web Reference: Prona6226
€270,000
  • Property size 150 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Dyqan per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, 200 metra nga plazhi ne rrugen Sazani dhe ka siperfaqe te brendshme 150 m2 + 150 m2 siperfaqe jashtme. I pershtatshem per Bar Restorant etj.

Cmimi 1 800 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property