Dyqan me qera ne Skele Vlore

Dyqan me qera ne Skele Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona2795
€550/muaj
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Dyqan me qera ne qender te Vlores,Skele. Ambjeni ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri ne zonen e Skeles,prane bar Piazza.Dyqani ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

  • Siperfaqe 120 m2
  • Cmimi 550 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property