Dhermi Apartament per shitje ,Havana Beach residence Dhermi,Vlore

Dhermi Apartament per shitje

Plazh,Dhermi Web Reference: Prona5257
€188,500
  • Property size 183 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Dhermi me siperfaqe 90 m2 i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banje verand me pamje panormaike nga deti me siperfaqe 70 m2 dhe oborr privat me siperfaqe 23 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te residences Havana Beach.Kompleksi i Vileva Havana Beach Residence  ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne apartamente 1+1 2+1 ose duplex.Te gjith apartamentet kane pamje fantastike nga deti dhe jane te ndertuara me materiale shume cilsore.Siperfaqet e brendshme jane te shtruara me parket dhe jane te montuara guzhinat , vetratat jane me dopio xham dhe me hapsir per te ofruar sa me shume pamje.

  • Siperfaqe totale 183 m3
  • Cmimi 188 500 euro

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property