Bar Lokal per shitje ne Vlore

Bar per shitje ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona4748
€285,000
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje Bar-Lokal ne zonen e Skeles ne Vlore vetem 50 metra nga Universiteti Ismail Qemali dhe 50 metra nga Porti Detar.Bari ndodhet ne katin e pare buz rruges dhe eshte plotsish i arreduar  dhe ne gjendje pune.Bari eshte dizenjuar nga arkitekt Francez.

Siperfaqja 75 m2
Cmimi 3 800 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property