Bar per shitje ne Vlore

Bar per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Web Reference: Prona6425
€79,500
  • Property size 53 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Bar per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e II te nje pallati ne Bulevardin kryesor te qytetit dhe ka nje siperfaqe prej 53 m2. Bari eshte totalisht i arreduar dhe ne gjendje pune.

Siperfaqja 53 m2
Cmimi 1 500 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property