Apartamente me qera ne Orikum Vlore Shqiperi

Aprtamente me qera ne Orikum

Orikum Web Reference: Prona2825
€210/jave
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament ne Orikum i perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i disponushem per qera sezonale dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor 5 minuta ne kembe nga plazhi i Orikumit.

  • Cmimi Tetor-Prill 210 euro/java
  • Maj-Qershor 245 euro/java
  • Korrik-Gusht 315 euro/java
  • Shtator 245 euro/java

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property