Apartament per shitje ne Vlore - Rruga Gjergj Araniti

Apartament per shitje ne Vlore

Rruga Gjergj Araniti Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6120
€31,200
  • Property size 69.39 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 69.39 m2 te perber nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te sapo perfunduar ne rrugen “Gjergj Araniti” 50 metra nga Bulevardi Pavarsia ne zonen e Skeles.

  • Siperfaqja 69.39 m2
    Cmimi 450 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property