Apartamente tek Conad Vlore

Ish Fabrika e Orizit/Vlore Web Reference: Prona831
€35,420
  • Property size 77 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 1+1 me siperfaqe 72-80 m2 ne katin e gjasht.Apartamente 2+1 me siperfaqe 90-120 m2 ne katin e tret dhe te gjasht.Apartament 3+1 me siperfaqe 107 m2 kati i gjasht.Apartamentet jane te perfunduar dhe ndodhet prane ish Fabrikes se Orizit ne bulevardin kryesor te qytetit,tek supermakret Conad.Cmimi vetem 460 euro/m2.Zone e preferuar dhe shume e pershtatshme per banim.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart