Apartamente per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona797
€39,600
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shiten 2 Apartamente me siperfaqe 67 m2.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga rruga Skel-Uji i Ftohte prane Hetel Delfinit.Apartamentet jane te perfunduar dhe te mobiluar.Cmimi 600 euro per m2.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart