Apartamente per shitje ne Plazh

Skel-Uji i Ftohte/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona750
€105,000
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 brezi i pare pamje e paster nga deti.Ndodhet ne nje pallate te ri me ashensor kati i 8.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te dyja me ballkon me pamje nga deti si dhe salloni me ballkon te madhe nga ku munde te shiohet nje pamje panoramike.Apartamenti eshte i perfunduar dhe me certifikat Pronsie.Apartamenti ndodhet ne rrugen Skel-Uji i Ftohte brezi i pare 200 metra para shkolles se marines.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart