Apartamente per shitje ne Plazh te Vjeter ne Vlore

Apartamente per shitje ne Plazh te Vjeter

Plazh i Vjeter/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona816
€37,400
  • Property size 68 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Kompleks Rezidencial i perber nga 4 kulla me 6 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh dhe parkime nentoksor.Ndodhet ne plazhin tradicional te qytetit rreth 700 metra nga qendra e Vlores brezi i pare buz plazhit.Rezidenca ndodhet ne faz punimesh.Cmimet fillojn nga 550 euro per m2.Apartamente me struktur 1+1 me pamje te paster nga deti duke filluar nga 68 m2 dhe 2+1 me sip deri ne 120 m2.Mundsi pagese me keste.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property