Apartamente per shitje ne Golem

Mali i Robit,Golem Web Reference: Prona3728
€24,150
  • Property size 34.5 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje  apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe fillon nga 65 m2.Apartamente jane pjes e nje kompleksi turistike me objekte 4-5 katshe dhe 3 pishina,pozicionuar ne vijen e pare te detit ne zonen e Malit te Robit ne Golem.Apartamentet kane pamje te mbrekullueshme nga deti, të ndodhura sipër nje kurore mahnitese te pishave, te cilat ofrojne nje pamje fantastike.

  • Siperfaqet 34.5-220 m2
  • Cmimi fillon nga 680 -950 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone


	    	

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart