Apartament Qera Uji i Ftoht Vlore

Apartament ne Uji te Ftoht Vlore

Prane Bar Da Vinci Uji i Ftoht Web Reference: Prona1926
€200/muaj
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per qera ne Uji te Ftohte Vlore.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon guzhin nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri buz detit ne Uji te Ftoht prane bar Da Vinci.

Cmimi Qershor- 25 euro/nata.Korrik-Gushte – 30 euro/nata Per periudha afatgjate cmimi 200 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property