Apartamente me qera ne qender te Skeles

Apartament me qera ne Skel

Skel/Vlore Web Reference: Prona1197
€200/muaj
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon Sallon Guzhin Korridor dhe 1 Tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka kapacitet deri ne 4 persona.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri mbi Bar Piazza ne qender te Skeles.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property