Apartamente pushimi ne Vlore Shqiperi,Shtepi Pushimi ne Vlore

Apartamente pushimi

Prane Marines Web Reference: Prona624
€140/jave
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vendodhja
Studio Elsa ndodhet ne zonen e Plazhit te Ri prane Akademis se Marines Vlore. Akomodimi ndodhet ne ane te rruges nacionale Vlore Sarande
Plazhi me i afert eshte Plazhi i Ri 200 metra ne juge.
Qyteti i Vlores eshte 1 km ne veri te akomodimit.
Ne afersi te akomodimit ka disa minimarkete dhe restorante.
Akomodimi
Studio ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ato kane nje dhome gjumi dhe nje kuzhine.
Apartamentet jane te pajisura me kuzhine moderne e tavoline ngrenie per 4 persona. Apartamentet kane ballkon me pamje nga rruga.
Ato jane te mobiluar me nje krevat dopio dhe dy krevata tek gjithsej per 4 persona.
Perpara godines ka parkim per pushuesit.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property